1) Gorąco zachęcamy do skorzystania z cudownej możliwości relaksu i odnowy biologicznej jaką daje sauna. Szczególnie, że położona jest w tak niezwykłych okolicznościach natury. Nasza sauna zbudowana jest z drewna modrzewiowego. Ulokowaliśmy ją przy posesji, w ogrodzie. Na życzenie gości zwozimy ją na brzeg rzeki. Daje to niezapomniane możliwości schłodzenia się w nurcie czystej, żywej rzeki o każdej porze roku :)

2) Organizujemy spływy kajakowe.

Trasa spływu obejmuje odcinek od miejscowości Młynów do Opolnicy (ok. 18 km - przeciętnie 2 godziny płynięcia). Ten odcinek Nysy Kłodzkiej zwany jest Cudem Sudetów. Rzeka płynie tu meandrami, przecinając Góry Bardzkie. Nurt jest spokojny, rozlewa się wśród lasów i łąk, a na zakolach podmywa stromy brzeg który wznosi się skalnymi urwiskami o wysokości 20 m. Cudowny relaks wśród żywej, pachnącej natury z jej śpiewającymi mieszkańcami.

3) Mamy również 5 rowerów.

Trasy rowerowe tego rejonu są bogate i urozmaicone. Mogą korzystać z nich osoby chętne do umiarkowanego wysiłku, wśród pobliskich tras, poprzez łąki, leśne drogi, strumienie, jak i chętne do przebycia zaplanowanych dalszych wypraw, wiodących przez wyznaczone rowerowe szlaki turystyczne.

3) Jest również możliwość zaplanowania wycieczki na „czterech kółkach” - mamy busa z 9-cioma miejscami. Najczęściej odwiedzane miejsca to: Kłodzko, Polanica, Srebrna Góra, Złoty Stok.

Copyright © 2015 - 2017 by AB